2ehands

NOREL, K. - Geen zee te hoog Norel Omnibus

Artikelnummer: 373466
Artikel 1205 van 2132
€ 7,50 (inclusief btw)
Voorraad 1 stuk
Overzicht

K. Norel | geen zee te hoog omnibus | jeugd | avonturen | scheepvaart. 

Deze trilogie bevat de volgende drie delen:

  • Het kopstuk Hilbert
  • Volle kracht vooruit 
  • Zeegang 9. 

Deze Norel-Omnibus is een echte trilogie. Drie boeken die de opkomst en bloei van een redersdynastie schilderen. Een scharrelaartje uit Salland trekt naar Rotterdam om er de hammen en worsten van zijn familie aan de man te brengen. Zijn zaken bloeien en als hij op jaren komt, staat hij aan het hoofd van een rederij, een cargadoorskantoor en een victualiehandel. Zijn zonen zetten het bedrijf voort.
De bedrijven koersen door de Eerste en Tweede Wereldoorlog en door alle ups en downs die daartussen liggen. De jaren na de oorlog openen aantrekkelijke vergezichten, maar de laatste telg die ervoor in aanmerking komt, ziet af van zijn directeursstoel. Hij zoekt het in een heel andere richting... Een trits die niet alleen een bewogen familiegeschiedenis schrijft, maar tevens een eeuw geschiedenis aan de lezer voorbij laat trekken.

ISBN: 9060844289 

Gebonden - Uitgeverij La Rivière & Voorhoeve - Zwolle - ca. 1975 - 481 pag.

Gebruikte hardcover met stofomslag in goede staat (rug iets verkleurd - doorgestreepte naam welgeplakt met blanco sticker).



Voor de agenda klikt u op het blokje hieronder

Bij ons betaalt u met een veilige verbinding via iDeal.

© 2015 - 2025 deboekenhoeve | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel