MALLAN, F. - Als wilgen aan de waterbeken

Artikelnummer: 9789033133527
Artikel 112 van 190
€ 17,90 (inclusief btw)
Voorraad 1 stuk
Overzicht

F. Mallan | als wilgen aan de waterbeken | meditaties. 

52 meditaties

Wat kan de werking van Gods Geest lang verborgen blijven. Men durft er niet mee voor de dag te komen. Een ander moest eens iets goeds van ons denken... Maar Gods werk zal toch openbaar komen. Daarom staat er: ‘Zij zullen uitspruiten tussen in het gras, als wilgen aan de waterbeken.’
Wilgen groeien het beste op als ze veel afgeknot worden. Ze zullen opwassen door afbraak, door een weg van ontdekking heen. Alleen in die weg leren we dat Jezus een volkomen Zaligmaker is.
De 52 meditaties in deze bundel bevatten veel geestelijk onderwijs. Ze zijn samengesteld uit de nagelaten werken van ds. Mallan. Het overgrote deel van de meditaties is niet eerder in druk verschenen. In de volgorde van de meditaties is rekening gehouden met het kerkelijk jaar.


Ds. F. Mallan (1925-2010) was predikant van de Gereformeerde Gemeenten in Nederland. 

ISBN: 9789033133527  

Gebonden - Uitgeverij Den Hertog - 191 pag.



Voor de agenda klikt u op het blokje hieronder

Bij ons betaalt u met een veilige verbinding via iDeal.

© 2015 - 2026 deboekenhoeve | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel