2ehands

SCHIPPERS, W. [2] - Het uilennest

Artikelnummer: 376654
Artikel 367 van 433
€ 7,50 (inclusief btw)
Voorraad 1 stuk
Overzicht

W. Schippers | het uilennest | dorpsverhaal.

Hannes Klinge krijgt ontslag van de rijke boer Barend van Gulven, omdat deze zijn dochter Martha niet aan een boerenknecht wil uithuwelijken.
Tijdens de zoektocht naar ander werk, komt Hannes op het Uilennest terecht. Daar mag hij bij Krijn Vermeeren blijven wonen. Na de dood van Krijn wordt het Uilennest zijn eigendom en trouwt hij met Martha, die inmiddels mondig geworden is. Met hun kinderen Gerard en Lize vormen ze een gelukkig gezin. 

Gerrit Dubbe, die graag met Martha had willen trouwen, stookt boer van Gulven echter op om Hannes te verjagen. Hannes komt uiteindelijk in de gevangenis terecht. Zal hij voor God leren buigen? 

Gebonden - Uitgeverij G.F. Callenbach - Nijkerk - ca. 1925 - 3e druk - 221 pag.

Gebruikte hardcover met originele stempelband in zeer goede staat.
 



Voor de agenda klikt u op het blokje hieronder

Bij ons betaalt u met een veilige verbinding via iDeal.

© 2015 - 2026 deboekenhoeve | sitemap | rss | bestelling herroepen | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel