MIJNDERS, Hans - Crash

Artikelnummer: 9789085434870
Artikel 367 van 707
€ 13,99 (inclusief btw)
Voorraad 1 stuk
Overzicht

Hans Mijnders | crash | jeugd | zelfmoord. 

Wat als het meisje van je dromen zichzelf niet ziet zitten?

Koen (16) ziet Wende van korfbal helemaal zitten. Samen doen ze een fantastische fotoshoot bij de ruïne in de buurt. Alleen vindt Wende de foto’s niet goed genoeg. Waarom doet ze zo moeilijk? 
Koen bedenkt een plan: ze gaan samen een natuurkalender maken. Wende kan supergoed schrijven. Als Koen de teksten aan zijn leraar laat lezen, wordt Wende heel boos. Koen raakt in de war. Verliefd zijn is superingewikkeld! Hij doet alles om het Wende naar de zin te maken. Maar op het moment dat ze bij een museum hebben afgesproken, komt Wende niet opdagen. Als hij haar belt, neemt ze niet op. Wat daarna gebeurt, kan Koen nauwelijks geloven. 
Dit boek laat op toegankelijke wijze zien hoe zelfmoord vlak bij jou, zomaar kan gebeuren. Hoe het is als een jongere die met destructieve gedachten rondloopt daar niks over zegt. 

ISBN: 9789085434870 

Gebonden - Uitgeverij Columbus - 128 pag.



Voor de agenda klikt u op het blokje hieronder

Bij ons betaalt u met een veilige verbinding via iDeal.

© 2015 - 2026 deboekenhoeve | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel